Zpětný leasing nemovitosti Zlín

Hrozí vám exekuce, či dražba? Nezvládáte už splácet své měsíční závazky ?

Pak přesně pro Vás je služba zpětný leasing určena. Odkoupíme vaši nemovitost, uzavřeme nájemní smlouvu, jejíž součástí bude smlouva o smlouvě budoucí, kdy si kdykoliv můžete danou nemovitost koupit zpět.

Zpětný leasing je i řešením pro klienty se záznamy v registrech, kterým banka nepůjčí a zároveň chtějí nemovitost dál užívat.

Taktéž je vhodná pro osoby, kteří chtějí veškeré své závazky sloučit do jedné splátky.

Reálný příklad:

Pan David ……….. byl instalatér, který utrpěl zranění při skoku ze skály do vody. Díky tomuto zranění nebyl schopen po nějakou dobu vykonávat svou činnost a dluhy se na něj začaly nabalovat.

Na jeho dům v hodnotě 2 000 000 Kč byly uvaleny exekuce v hodnotě 1 200 000 Kč. Exekutor mu zablokoval účet a nařídil dražbu domu.

Pan David využil možnosti Zpětného leasingu, uhradil tak všechny své závazky a zůstal bydlet ve svém domě. Jak vše probíhalo?

Dům byl koupen za 70 % jeho tržní hodnoty, tedy za cenu: 1 400 000 Kč

Z kupní ceny byla uhrazena částka na pokrytí dluhů: -1200 000 Kč

Panu Davidovi byla vyplacena částka: 200 000 Kč

Poté podepíše nájemní smlouvu, která zahrnuje i smlouvu o smlouvě budoucí s výší nájmu 1 % z vyplacené kupní ceny na dobu 5 let. Pan David nad rámec vyplacení závazků dostal k dispozici částku 200 000,-, které může použít pro svoji potřebu, nebo použít na úhradu nájemného.

Do 5 let budou vymazány jeho záznamy v bankovních registrech a může si nemovitost zpět koupit.

Kvůli inflaci je navýšení kupní ceny každý rok o 5 procent.

jiri-daniel-o-mne

Máte zájem o tuto službu?

Máte zájem o tuto službu?

Chcete prodat svounemovitost?