Dobrý den, jsem Váš realitní makléř

Jiří Daniel.

 

0
Let praxe
0
+
Hodnota nemovitostí v milionech Kč
0
+
Prodaných nemovitostí

Práci realitního makléře se věnuji již desátým rokem. Za tuto dobu jsem pomohl s prodejem více než 250ti nemovitostí s hodnotou přes 400 milionů korun. Postupně jsem se vypracoval na jednoho z nejvyhledávanějších realitních makléřů ve zlínském kraji. Na této práci mě nejvíce baví kontakt s lidmi, plnění jejich snů o vysněném bydlení a potřeba neustále se vzdělávat.

Díky velkému počtu inzertních serverů, masivní propagaci a za použití nejmodernějších nástrojů garantuji prodávajícímu prodej za nejvyšší možnou tržní cenu u bytu do 2 měsíců a u domu do 5 měsíců.

Věřím, že ke každému klientovi je potřeba přistupovat individuálně na základě jeho potřeb a přání.

Mezi mé nejsilnější stránky patří, že se dokáži domluvit téměř s každým. To znamená, že klasické zprostředkování prodeje vaší nemovitosti je pro mě hračka. Umím ale také řešit konfliktní situace, kdy se jednotliví prodávající nedokáží mezi sebou domluvit, nebo se dokonce nesnášejí. Také umím řešit zadlužené nemovitosti v exekuci, kde v první fázi dluhy za prodávajícího zaplatím a poté hledám kupujícího. Tyto situace většina makléřů nedokáže vyřešit, proto jsou mou specializací.

Ve svém volném čase nejraději trávím volný čas s rodinou, rád se dívám na kvalitní filmy, přečtu si dobrou knížku a také si rád zasportuji.

Chcete prodat svou nemovitost?